خانه / سبک زندگی / 6 نشانه ای که نشان می دهد شریک زندگی تان را پیدا کردید!
شریک زندگی

6 نشانه ای که نشان می دهد شریک زندگی تان را پیدا کردید!

یکی از علایم بارز اینکه طرف مقابلتان همان شریک زندگی ی شماست این است که احساس میکنید چندین سال است که یکدیگر را میشناسید !فرض کنید با فردی هستید که دو برابر شما سن دارد یا از ملیت و مذهب دیگریست و به مرور زمان متوجه میشوید که این شخص شما را عمیقا درک میکند ! دلیل این درک عمیق چه چیزی میتواند باشد؟! با زندگی ایده آل همراه باشید تا برایتان بگوییم که از کجا متوجه شوید نیمه ی گمشده و جفت روحییتان را به درستی پیدا کرده اید؟

  • ابتدا بدانید که جفت روحی به معنای عشق واقعی نیست !

هیچ کدام از کلمات جفت روحی , کسی که دوستش دارید ,تقدیر و عشق واقعی به یک معنا نیست .جفت روحییتان ممکن است یکی از دوستانتان ,فردی از اعضای فامیل , دوست پسر یا دوست دخترتان یا حتی کسی باشد که با او آشنا هستید و گاهی دیدن این فرد ,شنیدن توضیح هایی که در باره ی خود میدهد و یا حتی با هم خندیدنتان ممکن است این حس را به شما دهد که این فرد از لحاظ روحی بسیار به شما نزدیک است !

  • انگار چندین سال است که همدیگر را میشناسید !

یکی از بارز ترین علائم در رابطه با جفت روحییتان این است که احساس میکنید از قبل او را میشناسید و اینکه چند سال از شما بزرگ تر است یا چه ملیت و مذهبی دارد در این حس تاثیر گذار نیست .

  • دارای ارزش های معنوی یکسانی هستید !

ممکن است در طرز لباس پوشیدن , عادات غذایی وسایر موضوع های کوچک, سلایق و علایق متفاوتی داشته باشید اما  ارزش های اخلاقیتان ,طرز بیان احساسات و اولویت های زندگیتان مشابه یکدیگر است در واقع ارزش های معنوی تان یکسان  و دیدتان به زندگی مشابه است!

  • نسبت به هم مانند آینه عمل میکنید !

جفت روحی و نیمه ی گمشده تان یا مانند شما عمل و رفتار میکند یا انعکاسی از درون شماست !شما او را همزمان با خودتان کاملا درک میکنید زیرا گویی بخشی از خودتان را در او میبینید !که این حالات قانون آینه نام دارد.

  • با هم راهکار های جالب و متنوعی خلق میکنید !

از ارتباط روحی و دیدگاه مشترکتان به زندگی گرفته تا خوش و بش های طولانی مدت  و برنامه هایتان برای فتح دنیا موجب ایجاد پتانسیل عجیبی درایجاد راهکار های خلاقانه و متنوعی در زندگی تان میشود .

  • مجبور نیستید همدیگر را عوض کنید !

از آنجایی که شما با جفت رو حییتان بسیار شبیه یکدیگرید اگر بخواهید به خاطر او خود را عوض کنید یا تلاش کنید تا او را آن طور که میخواهید عوض کنید این نشان میدهد که ارزش های معنوی , برنامه و دیدگاه مشترکی  ندارید و این یعنی آن فرد انعکاسی از شما نیست !

 

همچنین ببینید

گزینه ی مناسب برای ازدواج

چگونه بفهمیم طرف مقابمان گزینه ی مناسب برای ازدواج با ماست ؟

با زندگی ایده آل همراه باشید تا به برخی از این ویژگی ها که آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *