خانه / زیبایی / مد و فشن / 6مدل مو که قدتان را بلند‌تر نشان خواهد داد
6مدل مو که قدتان را بلند‌تر نشان خواهد داد

6مدل مو که قدتان را بلند‌تر نشان خواهد داد

اگر قدکوتاه هستید یا احساس می‌کنید قدتان زیر حد نرمال است شاید بخواهید قدبلندتر دیده‌شوید. در دنیای مد متدهایی وجوددارد که این خواسته‌تان را برآورده می‌کند. مثل کفش پاشنه‌بلند و لباس‌هایی که به راستا راه‌راه باشند و خیلی روش‌های دیگر. باید بگویم علاوه‌بر طرز پوشش، مدل موی‌تان هم بر قدتان از لحاظ ظاهری تاثیر دارد و این شانس را دارید که با انتخاب صحیح مدل مو، قدتان را بلندتر از آنچه که هست نشان‌دهید. با زندگی ایده آل همراه باشید تا با 6مدل مو که قدتان را بلند‌تر نشان خواهد داد آشنا شوید.

مدل مو هایی که قدتان را بلندتر نشان خواهد‌داد:

1- اگر با موی خیلی کوتاه مشکلی ندارید باید بدانید که قدتان را بلند‌تر نشان خواهد‌داد.

اگر قد کوتاهید و موهای‌تان تا کمرتان آمده یعنی وقتش رسیده که سبک‌تان را تغییر دهید. آرایشگرهای حرفه‌ای بر این موضوع بسیار تاکید دارد. اگر هم دنبال تغییر و تحول هستید و هم می‌خواهید کشیده‌تر دیده‌شوید، هیچ دلیلی برای کوتاه نکردن مو‌های‌تان ندارید.

2- با کوپ‌های باب هم به‌روز باشید و هم قدتان را کشیده‌تر نشان دهید.

اگر هم تمایلی به موی خیلی کوتاه ندارید کوپ بابی که زیاد روی شانه‌تان نیافتد ترجیح دهید. حتی کوپ‌های لاب که خیلی کوتاه نیستند هم می‌توانند در قدتان موثر باشد. جهت ایده گرفتن برای کوپ‌های باب و لاب می‌توانید به قسمت زیبایی در آرشیو سایت مراجعه‌کنید.

3- اگر موی کوتاه دوست ندارید موهایتان را از بالا ببندید .

هرچقدر موهایتان را از بالا ببندید و موهای‌تان روی شانه‌تان نیافتد قدتان کشیده‌تر دیده‌خواهد‌شد.

4- موهای موج‌دار

اگر اغلب اوقات موهای‌تان را باز می‌گذارید موهای موج‌دار را ترجیح دهید. فرقی نمی‌کند قد موی‌تان چه اندازه باشد در هر صورت بهتر است که بین موی صاف و حالت‎دار، حالت‌دار را انتخاب کنید.

5- موی نیمه ‌باز

اگر جزو افرادی هستید که با موی بسته راحت نیستید و در عین حال می‌خواهید قدبلندتر دیده‌شوید با مدل‌های نیمه‌باز می‌توانید به ظاهر دلخواه‌تان برسید.

6- از مدل موهای حجیم‌تر استفاده کنید

از مدل موی خیس و بافت مو‌های کف سری دوری کنید . از مدل‌های حجیم‌تر استفاده کنید در صورت نیاز می‌توانید موهای‌تان را کمی پوش دهید ولی دقت کنید که زیاده‌روی نکنید.

همچنین ببینید

کفش دانشجویی

مدل کفش دانشجویی اسپورت 97

بانزدیک شدن فصل پاییز و شروع دوره جدید دانشگاه‌ها و باز شدن دانشگاه، بیشتر دانشجویان …

یک دیدگاه

  1. سلام عرض ارادت
    من از وجود این سایت بینهایت متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *