خانه / تناسب اندام / 4 توصیه حتمی برای لاغری
لاغری

4 توصیه حتمی برای لاغری

“نمیتوانم رژیم بگیرم، اراده ام ضعیف است،کاهش وزن ندارم” آیا می خواهید جملاتی از این قبیل را کنار گذاشته و کسی باشید که وزنش را هدایت می کند؟ اگر اینگونه است، برای آگاهی از توصیه هایی که صدرصد به کاهش وزن و لاغری تان کمک می کند با زندگی ایده‌آل همراه باشید…

1.دلایلتان را برای کاهش وزن یادداشت کنید

در سرزبان هرکسی جمله ی “برای سلامتی ام می خواهم لاغر شوم” وجود دارد. این جمله صحیح است اما همه چیزبه همین سادگی نیست… هرکسی دلایل خاص خود را برای لاغری دارد. اگر شما جملات زیر را یادداشت کنید برای کاهش وزن حریص تر خواهید شد. جملاتی که شما را حریص تر می کند:

  • بجای ناراحت شدن از حرف دیگران که درمورد اضافه وزنم نظر می دهند باید لاغر شوم و تعریف و تمجید بشنوم.
  • بجای مصرف خوراکی های پرکالری و گران قیمت، با خوردن خوراکی های سالم و متعادل پول را پس انداز کرده و برای خودم یک کار مفید انجام می‌دهم.
  • درهنگام رفتن به مهمانی بجای لباس ساده و مشکی، لباس های رنگی و جورواجور می پوشم.
  • بجای نفس نفس زدن درهنگام پیاده روی لاغر شده و براحتی راه خواهم رفت.

همین امروز 10 دلیل مهم برایتان که به لاغریتان کمک خواهد کرد را یادداشت کنید. این یادداشت را هرروز بخوانید و مرور کنید.

2.وقتی هوس خوردن چیزی کردید بگویید هوسم یه زودی خواهد گذشت

وقتی دوست یا خانواده تان درمقابل شما نشسته و یک برش کیک شکلاتی میخورند شاید رژیم عذابتان دهد اما هدفتان را به یاد آورید! آن بدن دوستتان است و هرچیزی که میخواهد میخورد اما شما برای لاغر شدن به راه رژیم سرزده اید پس باید به آن صادق باشید. بخودتان بگویید، “آخه قرار بود از شر لباس های مشکی و تکراری خلاص شم؟” همین جمله شما را بخودتان خواهد آورد.

کیک، پیتزا، سرخ کردنی ها، نوشابه، آبمیوه های آماده و… امروزه همه ی ما از ضرر آنها آگاهیم، بنابراین، از ورود این دشمن ها به بدنتان جلوگیری کنید. لاغری تان را تصور کنید، صبر کرده و در این مواقع یک لیوان آب بنوشید. همه این روزها به زودی خواهد گذشت.

3.سر هرساعت یک لیوان آب بنوشید

بیشتر کسانی که می خواهند لاغر شوند ،تاثیر آب بر لاغری را باور ندارند و یا آن را دست کم می گیرند. جالب است، کسانی که نوشابه و آبمیوه می نوشند آب خوردن را فراموش می کنند! بعد از آن مشکل اشتها، اضافه وزن، جوش و عرق بیش از حد پیدا می‌کنند.

توصیه ما واضح است: سر هر ساعت یک لیوان آب بنوشید. اگر بخواهیم فوائد آب نوشیدن را بیان کنیم باید 3 روز توضیح دهیم. به توصیه ما عمل کرده و شاهد نتایج مهم و عالی اش باشید.

4.هرکاری لازم است را انجام دهید،اما بدون داشتن بهانه های نادرست به کارتان

همین امروز به خیابانی رفته و از 10 نفر بصورت تصادفی سوال کنیم، آگاهند که برای لاغر شدن باید ورزش کنند. اما از این 10 نفر فقط یکی ورزش می‌کند. دلیل این موضوع این است که 9 نفر مانده به ورزش کردنشان بهانه ها و دلایل معنوی اشتباهی می دهند.

الان هوس ورزش ندارم، دلم نمی خواهد، هوا گرم است، هوا سرد است، دیروقت هست و … . شما هم این مار را می کنید؟ درحالی که این کار را باید انجام دهید و به هیچ وجه بهانه های احساسی به آن نیاورید.

هدف: کاهش وزن

راه حل: ورزش کردن

اگر هدف و راه حل مشخص است آیا باید بهانه های نادرست برای این کار بیاوریم؟ نه! برای خود یک ساعت مشخص تعیین کنید، راس همان ساعت کفش ورزشیتان را بپوشید و به بیرون بروید.

ورزشتان را کرده و به خانه بازگردید.

با رعایت این 4 توصیه 100 درصد لاغر خواهید شد.

همچنین ببینید

ورزش‌هایی برای لاغری و سفت‌ کردن بازوها

ورزش‌هایی برای لاغری و سفت‌ کردن بازوها

همواره و درتمامی فصول بانوانی هستند که برای لاغری شکم و باسن تلاش می‌کنند، اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *