خانه / سبک زندگی / چگونه بفهمیم طرف مقابمان گزینه ی مناسب برای ازدواج با ماست ؟
گزینه ی مناسب برای ازدواج

چگونه بفهمیم طرف مقابمان گزینه ی مناسب برای ازدواج با ماست ؟

با زندگی ایده آل همراه باشید تا به برخی از این ویژگی ها که آیا طرف مقابلمان گزینه ی مناسب برای ازدواج با ماست اشاره ای داشته باشیم .

1. او باید کسی باشد که به او اعتماد دارید!

پایه و اساس یک رابطه ی محکم و قوی , اعتماد است . ممکن است در روابط قبلی خود آن طور که باید به طرف مقابلتان اعتماد نداشته اید ولی وقتی بحث ازدواج و تشکیل زندگی مشترک در میان باشد موضوع فرق میکند ! شما باید نسبت به کسی که قصد ازدواج با او دارید یک حس اعتماد ذاتی داشته باشید  که این حس اعتماد و اطمینان را نمیتوان نسبت به هر کسی تجربه کرد و حسی کاملا متفاوت از موارد مشابه است !

2. او باید بتواند زندگی شما را زیباتر کند !

هر پارتنر خوب , باید چیز های زیبایی به زندگی تان اضافه کند که بعضا اسمش تنها حال خوب و خوشحالیست نه خرج کردن بیش از اندازه یا هدیه دادن یک ماشین گران قیمت!فردی که مناسب یک عمر زندگی در کنار شماست باید بتواند نه تنها از لحاظ مالی بلکه از جنبه های دیگر نیز به زندگی تان معنی و ارزش ببخشد!

3. او باید  شما  را باور داشته باشد !

هر چه قدرهم که فکر های عجیب و غریب  در سر داشته باشید ,او باید همواره به شما و توانایی هایتان ایمان داشته باشد و حمایتتان کند و همیشه موفق شدنتان را از صمیم قبل باور داشته و لحظه ای به آن شک نکند !

در این اینجا میتوانید بخوانید «مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟»

4. او باید در زمان هایی که به او احتیاج دارید ,کنارتان باشد !

او نه تنها باید شما و توانایی هایتان را صمیمانه باور داشته باشد بلکه هر زمان که به او نیاز داشته باشید باید در کنار شما باشد  و برای اینکه بهترین شرایط را برایتان فراهم کند از هیچ چیز دریغ نکند .

5. باید خواسته های مشترک از زندگی داشته باشید !

چیزی بدتر از این که  خواسته های متفاوت از زندگی داشته باشید وجود ندارد !اما توجه داشته باشید که خواسته های متفاوت داشتن با اهداف متفاوت داشتن فرق دارد !مثلا اگر شما اهل مسافرت باشید و طرف مقابلتان اهل خانه نشینی چیز زیادی برای انجام دادن وجود نخواهد داشت و اگر بعد از چن بار امتحان کردن,نتیجه ی دلخواه تان را آن طور که حس رضایت در شما به وجود آورد از طرف مقابلتان ندیدید ,این کار شدنی نیست !

6. باید عاشق هم باشید !

اگر عاشق هم نباشید ,ازدواجتان تنها شبیه به هم خونه بودن میشود.یکی از نشانه های بارز اینکه فرد مناسب برای ازدواجتان را پیدا کرده اید ,عشق است.

امیدواریم گزینه ی مناسب برای ازدواج تان توانسته باشید پیدا کنید.

همچنین ببینید

جدایی

هنگام جدایی و دل شکستگی چکار کنیم ؟

اگر از جدایی رنج میبرید یا دل شکسته اید با زندگی ایده آل همراه باشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *