خانه / کتاب لاغری
کتاب چگونه واقعا لاغر شویم ؟؟؟

کتاب لاغری

کتاب واقعا میخواهم لاغر شوم برای کسانی است که واقعا میخواهند به تناسب اندام برسند و به دنبال کتاب لاغری خوب هستند…

تا کنون کتاب ها و مطالب زیادی در مورد لاغری خوانده اید اما ایا واقا تاثیر گذار بوده است؟

تناسب اندام و لاغری راز بخصوصی ندارد و هر کسی میتواند به آن دست یابد کافی است اطلاعات درست و کافی داسته باشد.

شاید تا کنون هزینه های زیادی برای لاغری خود کرده اید از خریدن دارو گرفته تا مراجعه به پزشک متخصص تا خرید کتاب اما یا نتیجه ای نگرفته اید یا بعد از زمان اندکی دوباره وزن ایده آل خود را از دست داده اید.

این کتاب تجربیات کسانی میباشد که مسیر رسیدن به لاغری را طی کرده اند و شامل همه ی مسیر میباشد.این کتاب از روانشناسی لاغری شروع کرده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌که باعث آماده شدن ذهن برای لاغری میشود که مانع اصلی رسیدن به لاغری میباشد بعد با پیشنهاد چند اصول رژیم لاغری شما را به وزن ایده آلتان می‌رساند.اما این کتاب برای بعد از لاغری هم برنامه دارد که چگونه در وزن ایده آلتان باقی بمانید و دوباره چاق نشوید.

 

قیمت فقط و فقط: 5500 تومان

با مطالعه ی این کتاب دید دیگری نسبت به لاغری پیدا میکنید و متوجه میشوید که تا کنون اطالاعات کافی در مورد لاغری نداشته اید و متوجه تغییر ملموسی در وزن خود خواهید شد.

همه ی مطالب موجود در این کتاب تبلیغات جذابی نبوده که فقط در صدد غول زدن کاربران هستند و تمامی مطالب آن جنبه ی علمی داشته و از معتبر ترین منابع جمع آوری شده است.

قیمت فقط و فقط: 5500 تومان

شاید در هزینه کردن برای این کتاب دودل باشید ولی مطمین باشید نتیجه ای که بعد از مطالعه ی این کتاب خواهید گرفت  بسیار با ارزش تر از قیمت آن است .

 

قیمت فقط و فقط: 5500 تومان

این کتاب از لحظه ی قرار گرفتن بر روی سایت صد ها نسخه از آن فروخته شده و به زودی نظر خوانندگان این کتاب قرار داده خواهد شد.

توجه:

بعد از پرداخت وجه از صفحه ی پرداختی اسکرین شات گرفته و به لینک تلگرام زیر ارسال کنید فایل کتاب در کمتر از یک ساعت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اسکرین شات را اینجا بفرستید