خانه / زیبایی / چگونه سریع سشوار بکشیم ؟
سریع سشوار بکشیم

چگونه سریع سشوار بکشیم ؟

خانم ها در عین توجه به سلامتیشان  به زیبایی خود نیز بسیار اهمیت می دهند و نمیخواهند که زیبایی شان تحت تاثیر عوامل خارجی قرار گیرد.یکی از سوال هایی که بسیار پرسیده می شود این است که سریع سشوار بکشیم ؟

خانم هایی که به وضعیت ظاهری مو های خود بسیار اهمیت میدهید! با زندگی ایده آل همراه باشید تا چند راهکار سریع درباره ی سشوار کشیدن را به شما معرفی کنیم.با انجام این راهکارها  خواهید دید که چقدر کارتان آسان میشود !

موهایتان باید تمیز باشد

قبل از شسوار کشیدن به موهایتان ، به تمیزی آنها دقت کرده و هنگام شستشوی آنها از شامپو و کرم مو مناسب با جنس موهایتان استفاده کنید .با اینکه شستن موها با آب ولرم صحیح میباشد اما اگر قصد سشوار کشیدن به موهایتان را دارید بهتر است با آب سرد موهایتان را بشویید.

اهمیت وسایلی که ترجیح می‌دهید از آنها استفاده کنید!

اگر میخواهید موهایتان کمتر آسیب ببیند ،باید از بین وسایل و لوازم  موجود بهترین انها را انتخاب کنید و وسیله ای را ترجیح دهید که دکمه ی تنظیم حرارت داشته باشد و از ویژگی هایی برخوردار باشد که بتواند از سوختن و آسیب دیدن موهایتان جلوگیری کند در کنار این موضوع خریدن یک موپیچ مناسب نیز مهم است و به یاد داشته باشید که قبل سشوار کشیدن موهایتان را حتما مرطوب کنید.

برخی راهکارهای سریع و آسان

اگر لازم باشد در مدت زمان بسیار کوتاه موهایتان را سشوار بکشید و از خانه خارج شوید ، استفاده از راهکار های زیر بسیار به شما کمک خواهند کرد:

  • سشوار کشیدن باید از پیشانی شروع شود.ابندا قسمت های پایین و سپس قسمت های بالایی را سشوار بکشید.
  • اگر موهایی بلند دارید و می‌خواهید آن را صاف کنید ، هنگام سشوار کشیدن با کشیدن موپیچ به سمت جلو این کار بسیار آسان تر خواهد شد.
  • تل ها و موهای اطراف پیشانی قسمت هایی هستند که به سرعت خشک شده و در نتیجه سریع شسوار کشیده میشوند به همین دلیل میتوان انها را برای آخر نگه داشت.
  • جدا کردن موهایتان به چند قسمت کارتان را آسان تر خواهد کرد به این ترتیب می‌توانید حالت مورد نظرتان را به سادگی به موهایتان بدهید.
  • کسانی که میخواهند با استفاده از سشوار به موهایشان حجم دهند ،با گرفتن موپیچ خلاف جهت رویش مو میتوانند بسیار ساده تر به خواسته شان برسند.اگر موهای بلندی دارید ،کمی به سمت بالا موهایتان را به مو پیچ بپیچید و پس از سشوار کشیدن رها کنید.
  • اگر موهای مرطوب شده تان در حین سشوار کشیدن ،به طور کامل خشک نشوند ،در هر حالتی که به آنها داده باشید نمیمانند و شما به فرم مد نظرتان نخواهید رسید بنابراین به جای عجله کردن هنگام سشوار کشیدن دقت کنید که موهایتان حتما خشک شده باشند.

امید واریم که پاسخ سوال چگونه سریع سشوار بکشیم ؟ را یافته باشید.

همچنین ببینید

کرم ضد آفتاب

۱۰ نکته در مورد استفاده از کرم ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب باید جزء جدا نا‍‍‍پذیر مراقبت های پوستی روزانه به خصوص در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *