خانه / زیبایی / مد و فشن / چند قانون ساده برای شیک پوشی
شیک پوشی

چند قانون ساده برای شیک پوشی

در کل استایل، سبک لباس پوشیدن هر فرد مناسب فرهنگ جایی که زندگی می‌کند است که بیانگر روحیات فرد نیز می‌باشد.بعد از اینکه فرم بدن‌تان را شناختید و متوجه عیب‌هایتان شدید، می‌توانید استایل خودتان را ایجاد کنید اما باید قوانینی را رعایت کنید.با زندگی ایده آل همراه باشید تا با چند قانون ساده برای شیک پوشی آشنا شوید.

تنها از یک جا چاک بدهید

لباس‌های دکلته و چاک‌دار همیشه ظاهری جذاب به شما خواهند‌ داد به شرط اینکه زیاده‌روی نکنید. تنها در یک قسمت از بدنتان که احساس می‌کنید بی‌عیب است چاک‌دار بپوشید. مثلا از پوشیدن لباس‌هایی که هم چاک سینه داشته‌باشد هم چاک دامن، خودداری کنید.

در استفاده از رنگ‌های شاد دقت کنید

در قسمت‌هایی از بدن‌تان که عیبی می‌بینید که نمی‌خواهید جلب توجه کند از لباس‌های براق یا رنگ شاد استفاده نکنید. آن قسمت از بدن‌تان را با لباسی طرح ساده و تیره‌رنگ بپوشانید.

از زیورآلات غافل نشوید

انتخاب اکسسوری مناسب، شما را در صاحب استایل شدن یک قدم جلو خواهد‌ برد. درضمن نباید در استفاده از اکسسوری زیاده‌روی کنید همچنین انتخاب‌های مینیمال ظاهر ظریف‌تری به شما خواهد‌داد.

ست کردن لباس مشکی

ست کردن لباس‌ سیاه همیشه ساده به نظر می‌رسد اما ست کردن آن با رنگ‌های دیگر کار آسانی نیست. لباس‌های رنگی در کنار اصالت رنگ مشکی، ناچیز دیده می‌شوند به همین خاطر زیاد سعی نکنید لباس مشکی را با رنگ‎های دیگر ست کنید.

به فرم صورت‌تان توجه کنید

اگر صورت‌تان گرد و تپل است یا غبغب دارید و از این ظاهرتان ناراضی هستید می‌توانید با رعایت بعضی نکات کاری کنید که این عیب‌تان زیاد به چشم نیاید. مثلا در انتخاب گوشواره ، از گوشواره‌های آویزان و ظریف استفاده کنید. عینکی که انتخاب می‌کنید حتما زاویه‌دار باشد. از  عینک‌های بزرگ و با فریم گرد دوری کنید.

افراطی نباشد

فرقی نمی‌کند سبک لباس‌تان چی باشد و مناسب کجا و چه مراسمی لباس بپوشید مهم‌ترین چیزی که باید رعایت کنید این است که در کل پوشش‌تان، یک جا باید جلب توجه کند نه بیشتر. این می‌تواند یک کیف براق، یک گردن‌بند شیک، یک جوراب خاص یا هر چیز دیگری باشد ولی باید تعادل را رعایت کنید.

زیاد درگیر مد نباشید

اگر فکر می‌کنید با تعقیب مد می‌توانید صاحب استایل باشید در اشتباهید. در صورتی صاحب استایل خواهید بود که در عین اینکه مد روز لباس می‌پوشید لباس‌هایی که با آن احساس راحتی می‌کنید و عیب‌هایتان را می‌پوشاند بپوشید.

همچنین ببینید

کفش دانشجویی

مدل کفش دانشجویی اسپورت 97

بانزدیک شدن فصل پاییز و شروع دوره جدید دانشگاه‌ها و باز شدن دانشگاه، بیشتر دانشجویان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *