خانه / سبک زندگی / مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟
مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟

مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟

در واقع سلیقه‌ی مرد‌ها در مورد جنس مخالف متفاوت است بعضی‌ها از زن‌های چشم و ابرو مشکی خوششان می‌آید برخی دیگر به زن‌های بور علاقه دارند. با زندگی ایده آل همراه باشید تا پاسخ این سوال که مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟ را بیابیم.

مطمئنا در مورد زنان مورد علاقه مردان نمی‌توان چیز قطعی و ثابتی گفت اما مواردی هم هست که اکثریت را در بر می‌گیرد.

ظاهری طبیعی

در کل از زنان انتظار نمی‌رود که آرایش را کنار بگذارند ولی با توجه به اینکه ظاهر طبیعی و بی‌زحمت زیبا بودن برای مردها اهمیت دارد ، بهتر است در آرایش‌تان زیاده‌روی نکنید. مثلا شاید لاک قرمز‌رنگ جذاب به نظر برسد اما به همراه آرایش ملایم. قطعا لاک قرمز به همراه آرایشی با تن رنگ‌های غلیظ زننده خواهد بود پس آن را با کرم‌پودر سبک و رنگ‌های ملایم در آرایش‌تان ترکیب کنید. در کل از زیبایی‌تان استفاده کنید و آن را با آرایش نپوشانید.

اندام ایده‌آل

اهمیت باسن برای مردان غیر‌قابل انکار است اندازه‌ی دور باسن به کنار ولی وجود خط سیب در قسمت باسن مهم است چون برای مردانی که از زنان ظریف و مینیون خوششان می‌آید باسن بزرگ جذاب نخواهد‌بود.

جذابیت رنگ قرمز

هرچقدر که جذابیت رنگ قرمز برای زنان سفید پوست چیز اثبات‌شده‌ای باشد، برای زنان با رنگ پوست تیره هم صادق خواهد‌بود. استفاده از این رنگ در قسمتی از پوشش‌تان یا حتی در رنگ رژ خیره‌کننده خواهد بود.

 

صدای تیز

با توجه به نتایج برخی تحقیقات دیده‌شده که زنان با صدای تیز بیشتر مورد توجه مردان هستند.

با در نظر گرفتن همه موارد گفته‌شده نباید فراموش کرد که سبک مورد علاقه‌ی مردان متغیر است و ذکر موارد ثابت و قطعی غیر منطقی خواهد‌بود. واقعیت این است که زنانی که بیشتر به ظاهرشان می‌رسند جذاب‌ترند اما این به معنای آرایش زیاد نیست سادگی نشان‌دهنده‌ی بالا بودن اعتماد به نفس‌تان است.

همچنین ببینید

گزینه ی مناسب برای ازدواج

چگونه بفهمیم طرف مقابمان گزینه ی مناسب برای ازدواج با ماست ؟

با زندگی ایده آل همراه باشید تا به برخی از این ویژگی ها که آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *