خانه / لاغر‌ی به سبک زندگی ایده آل

لاغر‌ی به سبک زندگی ایده آل

صندلی که امروز زندگی ایده آل به عنوان ناشر مجله اینترنتی زندگی ایده آل بر روی آن مینشیند , نتیجه ی تلاش گروهی است که تلاش آن بر این است که مطالبی ارایه دهد که هزاران مخاطب بتوانند از آن استفاده کنند. گروه زندگی ایده آل وظیفه ی مدیریت رسانه ای را بر عهده دارد که روزانه بالغ بر هزاران بازدید کننده دارد.همین امر باعث میشود که مطالب ارایه شده دارای بهترین کیفیت باشند .

درباره نویسنده کتاب مشاوران ویژه تناسب اندام

نازنین نویسنده ی کتاب مشاوران برتر تناسب اندام میباشد.نازنین به عنوان کسی که لاغر شده است , وزنی حدود 97 کیلو گرم در سن 34 سالگی داشت , اما بعد از این سن تصمیم به لاغری و تناسب اندام میگیرد . در سن 35 سالگی حدود 15 کیلوگرم کم کرده و اکنون که 36 سال دارد دارای وزن ایده آن 65 کیلوگرم میباشد.نازنین به هزاران داوطلب آموزش داده و به عنوان مشاور برای بسیاری از سالن های ورزشی و تناسب اندام فعالیت کرده است.او به عنوان نویسنده ی این کتاب جایگاه ویژه ای دارد. جایگاهی که به وی توانایی مصاحبه با متخصصان و کارشناسان حوزه ی تغذیه و تناسب اندام را داده است.این امر باعث شده است او بتواند پرده از راز های لاغری خارق العاده افرادی که لاغر شده اند را برداشته و آن هارا به اشتراک بگذارد.

نازنین هر ماه در نشریه الکتریکی زندگی ایده آل بهترین اطلاعات و استراتژی های موجود در زمینه تناسب اندام را به همراه اصول آزمایش شده خود در اختیار مردم قرار میدهد. او متعهد است به دیگران کمک کند تا آن ها نیز از تمام پتانسیل هایشان استفاده کرده , بتوانند لاغر تر و رضایت بخش تر زندگی کنند.

آیا به دنبال تناسب اندام هستید؟

میخواهید لاغر تر از امروز شوید؟

حتی لاغر از آن که تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟

موضوع کتاب همین است.

به دست آوردن وزنی ایده آل فرا تر از حد تصورتان

هیچ حیله و اغراقی در کار نیست. این کتاب تنها حاوی حقایق است و اینکه چگونه به لاغری و تناسب اندام برسید.به عنوان ناشر و سردبیر نشریه اینترنتی زندگی ایده آل , نویسنده این کتاب , تمامی راه و روش ها را شنیده , دیده و آزموده است . این کتاب شامل اصولی برای به دست آوردن لاغری است. مشاوران ویژه تناسب اندام شامل عصاره ای است که جویندگان تناسب اندام نیاز دارند بدانند و به آن ها عمل کنند.پس از به دست آوردن مهارت در این ها , موفقیت های خارق العاده ای کسب خواهند کرد.در این کتاب مطالب زیر را مطالعه خواهید کرد:

چگونه میتوان همیشه لاغر ماند.بهترین راه های عملی برای به دست آوردن هدف لاغری

از بین بردن عادات بد غذایی حتی عاداتی که ممکن است شما از آن آگاه نباشید , عاداتی که شما را از مسیر لاغری خارج میکند.

ایجاد انظباط برای دستیابی به وزن ایده آل

کلید های مهم ایجاد انگیزش , چگونه خود را ترغیب به انجام کارهایی کنید که تمایلی به انجام آن ها ندارید از جمله لاغری .

اگر برای داشتن زندگی خارق العاده و لاغر تر جدی هستید , از قدرت مشاوران ویژه تناسب اندام استفاده کنید تا بتوانید وزنی ایده آل تر به دست آورید. هم اکنون سفر خود را آغاز کنید.

هشدار !

عنوان سرفصل های این کتاب ممکن است ساده به نظر برسند. راه و روش های لاغری دیگر راز نیستند , اما بیشتر مردم آن ها را نادیده میگیرند . آیا فکر میکنید راز لاغری را میدانید؟ هر کس دیگری نیز می داند.اگر راه و روش های عملی موجود در این کتاب به کار گرفته شوند , وزن وزندگی تان را طوری دگرگون خواهند کرد که هیچ وقت آن را تجربه نکرده اید.

به عنوان ناشر نشریه اینترنتی زندگی ایده آل دیده ایم. هیچ چیز نمیتواند مانند مشاوران ویژه تناسب اندام با گام های ساده شما را به لاغری برساند.

این همان چیزی است که در زندگی لازم دارید تا به وزن ایده آل و ثبات آن دست پیدا کنید. هر وزن و اندامی که آرزوی آن را دارید , برنامه به دست آوردن آن در کتابی است که اکنون پیش روی شماست. آن را بخوانید و بگذارید زندگی رژیمی شما را متحول کند.

مهم این نیست که چه چیزی یاد میگیرید ,

هر استراتژی یا تاکتیکی که به کار گیرید ,

لاغری در نتیجه ی مشاوران ویژه تناسب اندام , حاصل میشود.

این کتاب درباره ی لاغری است و آنچه باید انجام داد تا آن را کسب کرد.دیگر نوبت آن رسیده که یک نفر مستفیم موضوع را به شما بگوید. شما مدت طولانی فریب خورده اید . هیچ معجون معجزه آسا , فرمول مخفی یا راه حل سریعی وجود ندارد. نمیتوانید با خوردن چند عدد قرص , در ماه 20 کیلو لاغر شوید , یا با بستن کمربند و عرق کردن درهفته 10 کیلو لاغر شد. خیلی خوب میشد اینگونه باشد ولی اگر اینگونه بود تا به حال صد ها نفر نتیجه گرفته بودند و دیگر لاغر شدن آسان نبود.

ما مداوم با تبلیغات هیجان انگیز که لاغر شوید و تناسب اندام پیدا کنید بمباران می شویم . آن ها مدام ادعا میکنند تمام اینها با تلاش کم و با پرداخت مبلغی نا چیز قابل حصول هستند . این پیام های تکراری تبلیغاتی برداشت ما از تلاش برای رسیدن به لاغری را دچار اختلال کرده است.ما نگرش ساده اما عمیق خود از اصول اولیه لاغری را از دست داده ایم.

ما از این موضوع خسته شده ایم . دیگر نمیخواهیم بنشینیم و این تبلیغات بی فایده و مضر را که مردم را از مسیر خارج میکنند , ببینیم . این کتاب و دوره را طراحی کردیم تا دوباره شما را به اصول اولیه باز گردانیم میخواهیم به شما کمک کنیم تا از این اغتشاش ها و در هم ریختگی ها , رها و بر روی اصول اساسی متمرکز شوید . میتوانید بلافاصله تمرین ها و اصول آزموده شده لاغری موجود در این کتاب را در زندگی خود به کار گیرید و شاهد نتایج پایدار و ملموس آن باشید. میخواهیم به شما آموزش دهیم تا قدرت مشاوران ویژه تناسب اندام به کنترل خود درآورید . بدون شک شنیده اید که “میتوانید هر آنچه که در ذهن دارید به دست آورید ” درست است؟ خب , اما تنها به شرط آن که بدانید چگونه.

ارتباط شما با ما بعد از خواندن کتاب قطع نخواهد شد و مشاوران ما دایما پیگیر وضعیت شما خواهند بود و با دادن لیست های رژیم و غذایی شما را در رسیدن به هدفتان کمک خواهند کرد.در صورتی که بقیه ی پکیج ها اینگونه نبوده و بعد از فروش محصول ارتباطشان را با کاربران قطع میککند. ما به شما ضمانتنامه تضمین کیفیت میدهیم:

تاکنون 823 نفر در دوره مربیان ویژه تناسب اندام شرکت کرده‌اند. شما نیز می توانید با استفاده از لینک زیر از این دوره فوق‌العاده استفاده کنید.

می خواهم لاغر شوم…..

وقتی که شما در این دوره شرکت می‌کنید:

  • مربیانی متخصص در زمینه تغذیه و ورزش دراختیار شماست تا شما را راهنمایی کرده و با تدوین برنامه رژیمی استاندارد متناسب با عادات شما و جایگزینی عادات غلط شما اندامی متناسب و سالم را برایتان به ارمغان بیاورد.
  • پشتیبانانی در اختیار دارید که سوالاتتان را می‌توانید از آنها بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ داده ، تا بتوانید بدون شکست رژیم بتوانید به اندامی متناسب دست یابید.
  • شعار ما ظاهری ایده آل است و ظاهر ایده‌آل فقط اندامی ایده آل نیست. ما با تیم متخصص به فکر پوست و مو و … شما نیز هستیم. مراقبت های هرکسی فقط مختص اوست.
  • درحالت کلی با شرکت در این دوره شما مانند ملکه و پادشاهی هستید که صاحب مربیانی هستند که با احساس وظیفه شما را از لحاظ روحی، روانی، انگیزشی، ورزش، مراقبتهای زیبایی و از همه مهمتر تغذیه پشتیبانی خواهند کرد.
  • ما 24 ساعت هفته در اختیار شما بوده و پاسخ گوی سوالات و مشکلات شما میباشیم و پیگیر آن هستیم که شما از دوره عقب نمانده و هدفمند به لاغری برسید.

هزینه ی خرید کتاب و شرکت در دوره مشاوران ویژه تناسب اندام

هزینه ی کل دوره 60 هزار تومان میباشد که به دلیل تقاضای زیاد برای کاهش قیمت 50% تخفیف و آن هم تا آخر آبان ماه برای صد نفر اولی که اقدام به خرید این دوره کنند تعلق خواهد گرفت. یعنی تنها 30 هزار تومان هم برای خرید کتاب و هم برای دریافت مشاوره و رژیم های غذایی روزانه پرداخت خواهید کرد.

میتوانید قبل از خرید با مشاوران ما با اطلاعات زیر در ارتباط باشید:

312 75 25 0935

 

 

morabian_vizhe_tanasob_andam@

 

morabian_laghari@

بعد از پرداخت حتما و حتما با ایدی های نوشته شده در بالا ارتباط برقرار کنید تا هم کتاب را دریافت کرده و هم از مشاوران ما استفاده کنید.