خانه / زیبایی / راز داشتن لاک هایی ماندگار تر و زیباتر
راز داشتن لاک هایی ماندگار تر و زیباتر

راز داشتن لاک هایی ماندگار تر و زیباتر

یکی از نشانه های بارز هر خانم آراسته, داشتن دست ها و ناخنهایی زیباست ! در طول روز ,وقتی کاری انجام میدهیم یا حتی با کسی صحبت میکنیم بیشتراز دستانمان استفاده میکنیم و صرفا از این رو , رسیدگی به دستان و توجه به لاک ناخن هایمان نکته ی مهمی است .با اینکه لاک زدن از علایق بسیاری از خانم هاست در عین حال کاری بسیار دقیق است و دقت میخواهد ! در سالهای اخیر لاک ها با رنگ  های متنوعی که پیدا کردند بسیار جذاب به نظر میرسند اما مشکل بسیاری از خانم ها در طریقه ی لاک زدن است به طوری که مرتب و زیبا دیده شود !با زندگی ایده آل همراه باشید تا نحوه ی صحیح لاک زدن و راز داشتن لاک هایی ماندگار تر و زیباتر را برایتان باز گو کنیم .

چطور لاک بزنیم

برای لاک زدن ,سه بار کشیدن قلمو به روی ناخن کافیست در ابتدا قلمو را وارد شیشه ی لاک کنید واضافی آن را توسط اطراف شیشه بگیرید سپس قسمت نوک ناخن را رنگ کنید و بعد پس از آغشته کردن دوباره ی قلمو ,آن را ز محل رویش ناخن به سمت نوک ناخن بکشید (یک بار برای سمت چپ و یک بار برای سمت راست ناخن این کار را انجام دهید). اگر ابتدا از یک رنگ پایه و پاستلی برای ناخن هایتان استفاده کنید و سپس رنگ اصلی و مورد نظرتان را بزنید هم باعث میشود که رنگ اصلی بیشتر به ناخنهایتان بچسبد و هم ماندگاریش بیشتر شود .

چه کار کنیم که لاکهایمان ماندگاری بیشتر داشته باشند

بعد از لاک زدن از آب گرم دوری کنید ! اگر میخواهید لاک هایی ماندگار تر داشته باشید باید تا جای ممکن مانع تماس لاک هایتان با آب گرم شوید همچنین به خاطر داشته باشید که دوش گرفتن با آب گرم به لاکی که تازه زدید آسیب جدی میزند و باعث کنده شدن بلافاصله ی آن میشود !

از روی لاک ,براق کننده بزنید

فرض کنید که لاکتان را زده اید و اکنون با درخشندگی خاصی که دارد زیبا دیده میشود اما حیف که میدانید طولی نمیکشد که لاکتان آسیب خواهد دید! درست در این لحظه راه حلی معجزه آسا به ذهنتان میرسد !اگر از روی لاکی که خشک شده یک لایه براق کننده بزنید ماندگاری لاکتان به مراتب بیشتر خواهد شد و احتمال کنده شدن لاک در نوک ناخن هایتان بسیار کاهش خواهد یافت .

لاک های اکلیل دار را بیشتر ترجیح دهید

برای ماندگاری بیشتر لاکهایتان بهتر است لاک های اکلیل دار و براق را بیشتر ترجیه دهید !زیرا این لاکها با توجه به ماهیتی که دارند حاوی چسبندگی بیشتری هستند و احتمال کنده شدنشان کمتر است .

لاک هایتان را در یخچال نگهداری کنید

اگر میخواهید لاک هایتان ماندگاری بیشتری داشته باشند و تازگی شان را حفظ کنند بهتر است آنها را تا جای ممکن در یخچال و جاهای سرد و تاریک نگهداری کنید .همچنین اگر لاکتان را به صورت یک لایه ی نازک بزنید بهتر است زیرا دیر تر خراب میشود !

همچنین ببینید

کرم ضد آفتاب

۱۰ نکته در مورد استفاده از کرم ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب باید جزء جدا نا‍‍‍پذیر مراقبت های پوستی روزانه به خصوص در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *