خانه / دوره مشاوران ویژه تناسب اندام
باشگاه ویژه تناسب اندام

دوره مشاوران ویژه تناسب اندام

 • جهان امروز کجاست؟ جهانی‌ است پر از سختی و مشکلات برای همگان، دیگر کسی واقعا شاد، سالم و خوشحال نیست! سالم نیست!

 

درسته سالم نیست! نه سلامت روحی، نه جسمی و نه سلامتی عمومی! برخی عوامل هستند که سلامتی روحی، اجتماعی و جسمی شخص را تهدید کرده و بدتر می کنند. یکی از آنها مشکل چاقیست. شما یک شخص چاق را درنظر بگیرید. بخصوص اینکه این شخص جوان و جدید در اجتماع باشد. چاقی یک جرم نیست، یک عیب شخصیتی هم نیست. اما چاقی در جهان امروز که همه از اندام و ظاهر ایده آل آگاهند هم به سلامت روحی و ذهنی و هم به سلامت جسمی  آسیب می‌رساند. اما آسیب‌ها به چه صورتند:

 

سلامت روحی چگونه تحت تاثیر است؟

مشکلات اعتماد به نفس، افسردگی، خجالت، زجر کشیدن و عذاب وجدان از جمله آسیب های روانی چاقی است.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، چاقی باعث ضعف اعتماد به نفس در شخص دارای اضافه وزن می شود. زیرا احساس می کنند که قضاوت بیشتری  درمورد آنها می شود و اکثرا در جمع مورد تمسخر بخصوص از طرف کودکان  قرار می گیرند.

از طرفی بخاطر ظاهر نامتناسب و چاق در لباسشان احساس خوبی نداشته و احساس خجالت به آنها دست می دهد.

ازطرفی چون خودشان متوجه چاقی و ظاهر نامتناسبشان هستند درهرشرایطی، وقتی غذا می خورند، وقتی راه می روند و وقتی لباس دلخواهشان را پیدا نمی‌کنند دائما زجر کشیده و عذاب وجدان دارند.

درجامعه امروز که همه کس، فقط ظاهر را ملاک خود قرار داده اند، فرد چاق درک نشده و حس پس شدن به او دست می دهد.

 

 

سلامت جسمی چگونه تحت تاثیر است؟

علاوه بر مشکلات روحی، شخص چاق، شانس زندگی باکیفیت را از دست می‌دهد زیرا به برخی مشکلات سلامتی دچار می‌شود:

 • خستگی زود رس و تنگی نفس
 • مشکلات پوستی مثل شلی، ترک و پرمو شدن
 • افزایش امکان ابتلا به بیماری قلبی و عروقی
 • افزایش امکان ابتلا به سرطان های مختلف
 • سنگ صفرا
 • افزایش کلسترول
 • افزایش سکته مغزی
 • افزایش بیماری زنان

و …

اینها فقط تعدادی از هزاران مشکل جسمی و سلامتی چاقی.

 

و اما از لحاظ اجتماعی شخص چگونه تحت تاثیر است؟

کسی که نه زندگی باکیفیت داشته و نه از لحاظ روحی سالم نیست، امکان حضور موثرش در اجتماع ناممکن است.

جهان امروز، جهان ارتباطات است. دیگر اشخاص هم درفضای حقیقی و هم مجازی همدیگر را می بینند و وقتی شخصی از دو بعد اصلی زندگی مشکل دارد از لحاظ عمومی و اجتماعی کاملا با مشکل مواجه خواهد شد.

 

چاره چیست؟

حتما همه ی ما میدانیم که راه حل لاغری است . همه ی ما همچنین راه های مختلفی را برای کاهش وزن امتحان کرده ایم اما آیا موثر بوده است ؟ کسی دایما پیگیر لاغریمان بوده ؟ کسی تشویق به این کارمان کرده یا فقط خواست خودمان بوده و بعد از مدتی از شور و انگیزه افتاده ایم …

همیشه مشکلی بوده و مانع از رسیدن به لاغری شده است.

ما بعنوان تیم زندگی ایده آل در راستای این مشکل مهم جامعه تیمی متخصص تشکیل داده و سعی داریم که به موثرترین شیوه برای رسیدنتان به هدف و بدنی سالم و با ظاهری ایده آل شما را یاری نماییم.

زندگی ایده آل همه ی این مشکلات را یافته و برای همه ی آن ها پاسخی پیدا کرده است و مهم ترین مزیت آن استفاده از تجربیات صد ها نفر و رسیدن به راه حل می باشد بنابراین دور از واقعیت نبوده و فقط جنبه علمی ندارد.

شما بعد از ارتباط با مشاوران ما یک کتاب رایگان راهنمای لاغری دریافت میکنید که بعد از مطالعه ی آن و کسب اطلاعات بسیار مکفی میتوانید در دوره شرکت کنید.

 

اگر در این دوره شرکت کنید چه چیزی به دست خواهید آورد؟

همه ی ما انسان‌ها هوس شکست قوانین در ذاتمان وجود دارد. یعنی وقتی که عهدی برای به دست آوردن هدفی با خود می‌بندیم، دوست داریم آن را به نتیجه برسانیم .

ما بعنوان مربیان ویژه لاغری به فکر شما عزیزان بوده، و آماده ایم به سلامتی و تناسب اندام شما کمک کرده و با جان و دل به کمک شما بیاییم.

در دنیای امروزه فضای مجازی و اینترنت، محصولات زیادی و دوره های زیادی در این زمینه موجود است اما این دوره ها یک رژیم مشخص را بدون درنظر گرفتن ویژگی فردی و سلامتی در اختیار همه قرار داده و به سلامتی افراد آسیب می‌رساند. اما ما شما را با توجه با تمام ویژگی جسمی و سلامتی مورد بررسی قرار داده، و به بهترین شکل تا رسیدن شما به لاغری درکنار شما خواهیم بود.

همچنین یکی از مشکلات بارز در دوره های انلاین دیگر عدم پشتیبانی مناسب و صمیمی بین بیمار و درمانگر می باشد که ما آماده ایم درکنار شما باشیم.

وقتی که شما در این دوره شرکت می‌کنید:

 • مربیانی متخصص در زمینه تغذیه و ورزش دراختیار شماست تا شما را راهنمایی کرده و با تدوین برنامه رژیمی استاندارد متناسب با عادات شما و جایگزینی عادات غلط شما اندامی متناسب و سالم را برایتان به ارمغان بیاورد.
 • پشتیبانانی در اختیار دارید که سوالاتتان را می‌توانید از آنها بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ داده ، تا بتوانید بدون شکست رژیم بتوانید به اندامی متناسب دست یابید.
 • شعار ما ظاهری ایده آل است و ظاهر ایده‌آل فقط اندامی ایده آل نیست. ما با تیم متخصص به فکر پوست و مو و … شما نیز هستیم. مراقبت های هرکسی فقط مختص اوست.
 • درحالت کلی با شرکت در این دوره شما مانند ملکه و پادشاهی هستید که صاحب مربیانی هستند که با احساس وظیفه شما را از لحاظ روحی، روانی، انگیزشی، ورزش، مراقبتهای زیبایی و از همه مهمتر تغذیه پشتیبانی خواهند کرد و این با هزینه ای بسیار ناچیز خواهد بود.

تاکنون 753 نفر در دوره مربیان ویژه تناسب اندام شرکت کرده‌اند. شما نیز می توانید با استفاده از لینک زیر از این دوره فوق‌العاده استفاده کنید.

می خواهم لاغر شوم…..


اگر در این دوره شرکت نکنید چه فرصتی را از دست خواهید داد؟

 • این دوره یک فرصت استثنایی در اختیار شما عزیزان است، اگر از کنار این دوره رد شوید، شما عزیزان شانس دستیابی به اندامی ایده‌آل با روشی ایده‌آل را از دست خواهید داد.
 • پشتیبانان شما یار و یاور شمایند، دیگر مربی و پشتیبانی که همواره به شما هدف و انگیزه و برنامه ریزی تان را یادآوری کند و شما را به تناسب اندام تضمینی برساند نخواهد بود .
 • شانس پوشیدن لباس های زیبا را از دست خواهید داد.
 • شانس دستیابی به این اندام و زیبایی را با هزینه کم از دست خواهید دید.

برای ده نفر اول تا 5 آبان ماه تخفیف 40 درصدی شامل خواهد شد … پس همین حالا اقدام کنید و این فرصت را ازدست ندهید…